Pizza nocą w Poznaniu na Jeżycach – oferta skierowana do imprezowiczów

Dowieziemy pizzę na każdą imprezę

Studencie! Imprezowiczu! Ta oferta skierowana jest do osób, które nie chodzą spać po dobranocce i prowadzą bogate życie nocne. Impreza w domu? Impreza w akademiku? Zamów pizzę! Twoi goście będą zachwyceni. Nie ma nic lepszego niż świeża, pyszna pizza z dostawą do domu. Dużo nauki w nocy? Zamów pizzę! Na głodnego żadna wiedza nie wejdzie Ci do głowy. Nasi kucharze z przyjemnością stworzą dla Ciebie to okrągłe arcydzieło. Nie od dziś wiadomo, że pizza rządzi światem.

W swojej ofercie posiadamy tradycyjne pizze, takie jak Margherita i Pepperoni, ale nasze menu to prawdziwa gratka dla smakoszy, którzy cenią sobie ciekawe smaki i nietypowe połączenia mięsne oraz wegetariańskie. Nie lubisz pizzy? Choć nie wiemy, jak można jej nie lubić, rozumiemy Twoje potrzeby i pragniemy im sprostać. Zamów sałatkę, bądź inne danie z naszego menu, a uśmiechnięty dostawca przywiezie je w niedługim czasie prosto pod Twoje drzwi. Dzięki pizzy nocnej na Jeżycach nigdy nie będziesz głodny.

SKLEP NOCĄ

Oferujemy dodatkową usługę przy zamówieniu pizzy - dowóz zakupów monopolowych!

Przy zamówieniu pizzy prosimy zaznaczyć również potrzebę w uzupełnieniu zapasów imprezowych

Propozycja jest skierowana przede wszystkim do nocnych impezowiczów.

Teraz nie musicie się o nic martwić i szukać nocnych sklepów w okolicy!

Magic Pizza zawsze pomoże Wam świetnie zaopatrzyć waszą imprezę!

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznych codziennie w godzinach 15:00 – 03:00 lub bezpośrednio w lokalu! Skontaktuj się z Magic Pizza i złóż zamówienie!

Przy odbiorze alkoholu lub papierosów dostawca może poprosić o okazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek powyżej 18 lat.

sklep night
latający bekondrugi latający bekonLatająca pieczarkaDruga latająca pieczarkaOliwkaDruga oliwkaPomidorKiełbasa